14. SRPNA 2013
Oživení našeho týmu a poplatky

Tímto bych vás všechny rád seznámil s našimi novými posilami ze zámoří. Jde o holky které mají bohaté zkušenosti s tím, jak to v naší branži chodí.. Potrpí si na kvalitní hru zezadu, rozhodně dokážou rozjet drtivou offenzívu, kterou vždy dotáhnou až do konce a když na to dojde, dokážou vzít vše pevně do svých rukou..

No jasně, že si dělám prdel..! Žádný takový! Tady se bude platit a makat panáčkové..! :) No jen vyslyšte našeho managera Šeflína..

Slovo boha

Čus hokejky,

připravil jsem rozpočet na sezonu, takže budu vybírat ne 600kč měsíčně, ale 3000kč na celou sezonu. Kdo s tím bude mít problém, může to zaplatit na dvakrát po 1500Kč, golmani 1000Kč na celou sezonu. Částku, nebo její první část prosím uhraďte nejpozději do 10.10.2013, díky.

Možnosti platby:

Osobně na tréninku, nebo na zápase
Platba na účet číslo 173888490/0600, var. symbol použij své číslo dresu

A něco zajímavějšího

Dále chystám schůzi na 25.8., je to neděle, od 18 hod. ve sport baru na zimáku. Ještě vám to připomenu SMS, účast NUTNA a POVINNA, peníze s sebou, díky zatím se mějte.

Věcná část by Šeflíno, sračky by Frost

Šeflino
10.9.2013 | 12:13
Jdu zatím čus
 SedmDesáTDvaTiSícOsmSetDeVadeSát

O/D | # 89
Šťastný Petr
Alias: Šťága
Bio: Kvalita, kterou nelze podcenit, není radno se s ním na ledě potkat.