PRVNÍ ČTYŘI TÝMY

      KASPO Příbram     35  
      T-HC Bohutín     33  
      CETOS Příbram     32  
      HC Kanci Rožmitál     29  


PROPOZICE

Místo konání: Zimní stadion Příbram
Řídící orgán soutěže: tým Kärcher Sedláček
- vedoucí Martin Sedláček, tel.: 602 221 306, email: martin.sedlacek@sedlacek-karcher.cz
- správce webu (PHL): Michal Beneš, tel.: 603 482 301, email: michalbenes@hotmail.com

Podmínky účasti hráčů v soutěži PHL: Jde o soutěž týmů a hráčů, kteří v době jejího konání nehrají žádnou soutěž pořádanou ČSLH. Od nové sezony 2015/2016 mohou být zapsány na soupisku týmů pouze hráči, kteří byli dříve registrováni v soutěžích ČSLH nejdéle do starších žáků !!!

Brankáři: Brankáři všech týmů napsaných na soupisce mohou nastupovat za kterýkoliv tým. Ve výjimečných situacích může tým využít jiného brankáře splňujícího podmínky PHL. Změna musí být nahlášena soupeři a zapsána v zápisu utkání.

Hrací systém: Počet týmů, bude upřesněn před začátkem soutěže a začátek soutěže, bude dán na vědomí zástupcům týmů. Pro sezónu 2015/2016 – rozlosování 9 týmu do 3 hracích kol.
Odložení zápasu je možné pouze ze závažných důvodů. Odložení zápasu musí tým nahlásit telefonicky vedení soutěže nejdéle do čtvrtka do 18.00 hod. před hracím kolem. Pokud tak neučiní a nedostaví se na utkání , kontumačně prohrává 0:5 a plně hradí náklad na utkání.

Podmínky účasti: Na soupisce týmu může být max. 25 + brankář hráčů starších 18 let. V případě startu hráčů mladších (15 -18 let) je podmínkou účasti písemný souhlas rodičů hráče - odevzdá vedoucí týmu spolu s definitivní soupiskou. Definitivní soupisky týmu odevzdají nejpozději 30 dní před začátkem soutěže vedoucímu soutěže. Na této soupisce musí být uvedeno: jméno a příjmení hráče, foto, datum narození, číslo dresu a zřetelně vyznačený nový hráč (hráč, který nenastupoval v minulém ročníku).

Každý tým udělá tolik kopií soupisek, aby se mohli předat ostatním týmům. Každý tým musí mít k dispozici dvoje dresy (světlé + tmavé, příp. „rozlišováky“), viditelně označené na zádech čísly pro přehlednou identifikaci hráčů. Vybavení a výstroj hráčů dle platných předpisů ČSLH. Každý hráč absolvuje soutěž na vlastní nebezpečí. Vybavení a výstroj hráčů musí odpovídat platným předpisům ČSLH. V závažných případech zranění je možnost přivolat RZS z recepce zimního stadionu.

Přestupní termíny: Žádost o přestupu či doplnění nového hráče do soupisky týmu, mohou týmy podat v termínu do 25.12.2015 písemně vedoucímu nebo zástupci soutěže s tím, že schválená změna platí od 1.1.2016.

Hrací doba a tresty: Utkání se hrají 3 x 15 min. čistého času s časomírou. 5 minut rozbruslení, 5 minut 1. přestávka. Ve 2. přestávce bude provedena úprava ledu. Na utkání je stanoven časový limit 1hod. 45 min. v případě nerozhodného stavu se zápas časově prodlouží o 3 samostatné nájezdy. Při zranění brankáře má tým 12 min. na převlečení jiného hráče, jinak musí tým nastoupit v šesti hráčích v poli a utkání dohrát. Pokud tak neučiní, je zápas kontumován v jeho neprospěch a tým hradí náklady na utkání. V případě, že by se nedostavil rozhodčí pro časomíru, utkání se odehraje na hrubý čas (starým systémem 2 x 40 min.).

Tresty:
dle pravidel ČSLH (v případě hrubého času)
- u vyloučení na 2 – 3 min. hrubého času
- u vyloučení 2 + 2 min. – 6 min. hrubého času
- u vyloučení 5 – 7,5 min. hrubého času
- osobní trest na 10 min. trvá 15 min. hrubého času

Hráč za příliš tvrdou hru, případně za nesportovní chování, může dostat tyto tresty:
- 10 min. osobní trest (při součtu dvou těchto trestů má hráč STOP na další utkání)
- 5 + 20 min. větší osobní trest (STOP na další utkání)
- 25 min. trest ve hře (STOP na tři utkání)

Závažné tresty , bude řešit Sportovně-technická komise. Členové komise : Michal Beneš (Kaspo) ,Martin Sedláček (Karcher), Karel Kensek (rozhodčí).

Za dva tresty 25 je automaticky STOP do konce celé soutěže. Hráč, který inzultuje rozhodčího dostává trest do konce celého ročníku soutěže PHL. O inzultaci vždy rozhoduje rozhodčí a co nejdříve o tom informuje vedení soutěže PHL. Dále by měl rozhodčí vykázat hráče ze zápasu, který je zjevně pod vlivem alkoholu a ukončit zápas při zjevné přítomnosti alkoholu na střídačkách týmů.

Pokud do utkání nastoupí hráč, který není na schválené soupisce, následuje kontumace utkání.

Případné výjimky, pro účast, nebo vyloučení hráčů ze soutěže rozhoduje s konečnou platností vedení soutěže s většinovým souhlasem týmů.

Pokud některý hráč PHL nastoupí v utkání okresního přeboru a vyšší soutěže pořádanou ČSLH , dostává hráč STOP na 3 utkání. Pokud ,bude nastupovat opakovaně má STOP do konce ročníku. (výjimku mají pouze brankáři)

Řízení utkání: Proškolení a delegování rozhodčí

Zápis o utkání: (formulář zajistí vedení soutěže, ). Vyplněný formulář předá vedoucí domácího týmu nejpozději 10 min. před utkáním rozhodčímu (vyškrtat nehrající hráče). Pokud tak jeden z týmů neučiní, bude utkání kontumováno. Seznam všech hráčů, bude veden na www.pribramskyhokej.eu, kde budou k dispozici i oficiální výsledky utkání. Případné technické připomínky, poznámky či náměty organizačního charakteru lze podávat telefonicky nebo emailem vedení soutěže.

Náklady na utkání: Každý domácí tým předem zaplatí na recepci ZS 3.120,- Kč za ledovou plochu a v průběhu přestávek utkání zaplatí 720,- Kč rozhodčí a časomíru. V průběhu přestávek utkání vybere od hostujícího týmu polovinu částky. V případě, že nepřijede jeden tým, je druhý tým povinen zaplatit veškeré výdaje a obrátí se na proplacení vzniklých nákladů na vedení soutěže. Zde se pak využijí peníze ze startovného. Tým, který nenastoupil musí opět peníze doplnit do startovného, aby mohl pokračovat dále v soutěži.

Ostatní: Brankáři všech týmů napsaných na soupisce mohou nastupovat za kterýkoliv tým. Ve výjimečných situacích může tým využít jiného brankáře splňujícího podmínky PHL. Změna musí být nahlášena soupeři a zapsána v zápisu utkání.

FINANČNÍ ZÁLEŽITOSTI

- startovné na sezónu 2015/2016 – 1,500,- Kč (splatné nejpozději 30 dní před zahájením soutěže)
- startovné nového týmu na sezónu 2015/2016 – 3.000,- Kč
- odhlášení týmu v průběhu soutěže – 3.000,- Kč
- nedostavení se k utkání – 3.840,- Kč (splatné v hotovosti vedoucímu soutěže nejpozději do dalšího soutěžního utkání pokutovaného týmu)

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Zaplacením startovného a předání soupisky se má za to, že přihlášené týmy přijímají bez výhrad hrací podmínky a propozice soutěže.

KE STAŽENÍ

Zde si můžete stáhnout aktuální zápis o utkání pro sezonu 2015/2016: Stáhni soubor v .xls
  POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Sršni
vs.
24.3.2019 | 19:00h

CETOS
2 : 11

  HRÁČ HC SRŠNI
LD | # 6  
Greben Petr "A"  
Alias: Grebi  
Bio: Ofenzivní bek, neboli také třetí křídlo. Jeho silnou stránkou jsou centry do chumlu před brankou.
Smlouva: 1.560 €/den

DETAIL STATISTIK

  REKLAMA


DOMŮ   PHL   ZÁPASY   STATISTIKY   KONTAKTY

   Oficiální web PHL
     Hobbyliga

Copyright © www.hc-srsni.cz 2013-2024, Powered by Frost.

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-srsni.cz.