17. BŘEZNA 2013
Další trénink a už máme dresy

Tak jsme si dneska užili další trénink v rámci ledu s Telefónica Czech Republic (alias O2) v trochu bojovnější a možná řekněme vyhrocené atmosféře, což možná byla škoda.

Nicméně, už máme dresy! Pan manager (Šeflíno), už je dovalil a je to fakt parádička jako kráva.. :o) To se to hned bude hrát panečku - ikdyž teda už padnul názor, že "Dresy máme, štulpny máme, web taky, tak se na to můžeme už vysrat, ne..".

Ne, srát na to nebudeme, však jsme elita, ne?

No dresy prostě parádní, jsem zvědav jak je za týden pokřtíme.. Vítězství by vůbec nebylo na škodu.

Frost
21.3.2013 | 20:50
A zatím zůstanou ve skříni. Sobotní zápas se ruší.. :o(
kuchyy
21.3.2013 | 18:28
Dresy nemaj chybu!!Velká poklona za výběr patří Šeflínovi!!!Kdo by to do nej řekl co :-)))??
Frost
21.3.2013 | 09:48
A já se těším na sobotní zápas.. :o)
 TřiCetDevětTisÍcStoSedmdeSátJedNa

LW | # 22
Kuchařík Jan
Alias: Kuchy
Bio: 12 let praxe v oboru - HC Příbram. Profilován jako silný a chytrý hráč s citem pro fair hru.