27. ČERVNA 2014
Schůze a příprava na novou sezónu

Po dlouhé době se opět vracíme k čerstvým novinkám z prostředí našeho týmu a vlastně i celé PHL. V pondělí 23.6.2014 se v hospodě na zimáku Příbram, konala předsezóní schůze zástupců týmů PHL.

Tématy na schůzi byly hlavně omezení pro nové "exhokejisty" a limity pro splnění podmínek PHL. Mezi řečí byla zmíněna rekonstrukce malé haly zimního stadionu, která se samozřejmě bude provádět během sezóny - ne rozumně před sezónou.

Sezóna bude opět začínat někdy na přelomu září a října 2014, tzn. že bychom mohli od začátku září začít chodit na nějaké tréninkové ledy. Současně Šeflíno organizuje účast na turnaji 30.8.2014, takže pokud jste se mu ještě nenabídli, zkuste se přiznat.

Také byla provedena příprava těchto stránek na novou sezónu 2014/2015 a to hlavně ve verzování ročníků na stránkách STATISTIKY HRÁČŮ, TABULKA TÝMŮ a ZÁPASY.

Méně pozitivní zprávou je, že s námi nebude v nové sezóně pokračovat Petr Masák a nejspíš ani Libor Riegel, u kterého bychom rádi uvítali funkci trenérskou. Věřím, že na Sršně u kluků zůstane aspoň příjemná vzpomínka na Alpu, Zelenou a slušné sportovní výkony.

Libor Bezděka(trener)
8.8.2014 | 16:04
Jo a taky ještě trochu hraju a koukal jsem,že budete mít turnaj,tak kdyby jste potřebovali hráče,tak bych si rád zahrál.Díky a mějte se.Libor
Libor Bezděka(trener)
8.8.2014 | 16:00
Ahoj kluci neshanite trenera?Ja dělám trenéřinu přes 10 let a poslední dobou se převážně věnuji amatérským týmům.V současnosti vedu tým HC Sršni Praha.
Frost
4.7.2014 | 15:34
Sakra Máro..! Brankář by měl byt poradna bečka, aby ho nebylo snadné odstřelit.. :-D Pokud ale díky tomu budeš tak rychlej, až z toho vychytas konečně nějakou nulu, tak to bude paráda!! :-)
ZiMa (Mára)
4.7.2014 | 10:21
Jak jsem už psal Šeflínovi, na 30.8. mám bohužel rodinný program, tak se snad brzo uvidíme na nějakém tréninku. Jen abyste věděli, že jsem nezahálel, shodil jsem necelých 5 kilo, tak bych mohl vydrřet na ledě o minutu dýl soustředěnej :)
 ČtrNáctTisíCOsmSetDevadEsáTDVA

LD | # 6
Greben Petr "A"
Alias: Grebi
Bio: Ofenzivní bek, neboli také třetí křídlo. Jeho silnou stránkou jsou centry do chumlu před brankou.