26. SRPNA 2013
Schůze a první ledy

Tak páni hokejisti, rád bych vám všem poděkoval za to, jak pěkně na nás dlabete. Sezona za chvíli začíná a na schůzi dorazí jedna lajna a golman. Všem kteří se zůčastnili patří díky za účast, bylo to fajn a zas na nás dejchnul ten hokejový duch, kvůli kterému to hrajeme - pro zábavu..

Zopakujeme si úplně základní zásady slušného vychování:

1. hráč který jde ze střídačky má vždy přednost před tím který jde na střídačku
  2. spadne-li golmanovi hokejka, podám mu ji, nebo mu dám svoji
  3. když nepřijdu na schůzi na kterou jsem pozván, aspoň se omluvím

Nejsme děti, tak to nebudeme hrotit, ale pokud k tomu budeme přistupovat takhle, tak to zabalíme po pár prvních zápasech a myslím, že po té práci a čase, který se tomu věnoval, by to byla sakra škoda.

První tréninky

Liga nám začíná prvním zápasem 6.10.2013, ano, za měsíc 6. října jdeme na to. Aby jsme nebyli úplně mimo, dáme si pár ledů pro zahřátí, jde vždy o hodinový led, aby jsme to nepřepálili:

1.9.neděle, 10-11hod, Malá hala

8.9.neděle,

10-11hod, Malá hala

14.9.sobota,

10-11hod, ZRUŠENO

22.9.neděle,

10-11hod, Malá hala

29.9.neděle,

10-11hod, ZRUŠENO

Čím více se nás sejde, tím lépe, ale samozřejmě pokud nebudete moct, dejte vědět, my se z toho neposereme..

Tréninkové pomůcky

Po prvním tréninku bych vám všem velice rád poděkoval, bylo nás dost a daly se realizovat první pořádné plány. Jedna věc by se dala vytknout a tou byla příprava trenéra, proto jsem na příště patřičně připraven, ať to pěkně odsejpá..

OsMdesáTtřiTisÍcDevětSetDeVadesátJednA

LD | # 33
Šmatlák Martin
Alias: Šmatli
Bio: Dlouholetý držák a hráč s velkým nasazením. Dokáže se prosadit i v útočných situacích.