12. DUBNA 2013
Harmonogram letní přípravy

Tak nultá sezóna je nadobro za náma, nutno dodat že pro nás skončila velice kladně a to výhrou jediného zápasu, který jsme odehráli.. O to větší nadšení si přenášíme do nové sezóny 2013/2014, kdy začne ta pravá sranda.

Výstroj už se válí hezky "zaletněná" ve sklepě, garáži anebo na půdě a i přes to přichází čas příprav na novou sezónu v podobě letního drillu a koncentrace.

Tréninkový plán

- Na začátek se vždy pořádně protáhneme a uvolníme, ať si neuženeme natažení nějakého toho svalu a neskončí to marodkou.
- Pak přejdeme k samotnému tréniku, který je zaměřen na dynamiku, koordinaci a vytrvalost.
- A na konec nezapomínáme na nezbytnou regeneraci a odpočinek.

Doufám, že všichni přežijeme letní přípravu bez újmy na zdraví a do nové sezóny naskočíme jako pořádný Sršni..! :o)

Update přípravy

Šefíno nám jde nahoru a letní přípravu bere pěkně od podlahy - tomu odpovídá i jeho nasazení.. "To budou loupáky.."

Frost
25.4.2013 | 11:35
To je panečku zodpovědný přístup! To bude sezona!
GREBY
24.4.2013 | 07:07
Už jsem začal letní přípravu a moc se mi líbí.Chtěl bych apelovat na všechny SRŠNĚ ať se okamžitě zapojí do letních příprav.
 DevaDesÁTdvaTisÍcŠestnáCt

LD | # 6
Greben Petr "A"
Alias: Grebi
Bio: Ofenzivní bek, neboli také třetí křídlo. Jeho silnou stránkou jsou centry do chumlu před brankou.