12. ZÁŘÍ 2015
KRŮTA CUP ZAHÁJENÍ SEZÓNY 15/16

Dneska jsme si užili parádní, první turnaj sezony 2015/2016. Byl to pravidelný "Jarda Krůta Cup" a opět to bylo super. Turnaje se zúčastnily celkem čtyři týmy - Kaspo, Kärcher Sedláček, THC Bohutín a HC Sršni.

Hrálo se ve velmi slušném tempu a byl to moc pěkný hokej na všech frontách. Bohužel se neobešel zcela bez zranění a jeden z hráčů Kaspo, si odnesl několik stehů nad levým obočím - takže naštěstí nic vážného, ale bylo to nepříjemné zpestření hned prvního zápasu.
Další vývoj byl v režimu na který jsme zvyklí. Snad by se hodil jen komentář "méně chlastu, více bruslit" a neměli bychom problém vyhrát aspoň jeden ze zápasů. Bohužel se nepovedlo a skončili jsme na posledním - čtvrtém místě po níže uvedených výsledcích.

3 : 7 ..... HC Sršni : Kaspo
5 : 1 ..... THC Bohutín : HC Sršni
1 : 4 ..... HC Sršni : Kärcher Sedláček

Nicméně i za čtvrté místo byl pořádný pohár a po turnaji pořádná hostina, takže spokojenost byla znát na všech místech.

Polechtání ega

Za zmínku stojí fakt, že kapitán HC Sršni - Roman Mráz (tedy Já), se stal se třemi góly a jednou asistencí nejlepším útočníkem tohoto turnaje a to i díky tomu, že celý turnaj odolával Horyho svádění, ať kouká jít do obrany. Po vyhlášení mě nečekalo nic jiného, než že "stejně tě dáme do obrany".. :oP

DÍKY CHLAPI VŠEM! BEZ VÁS BYCH TO NEDAL!

Tak teď už snad jen zbývá třikrát zdrávas a na konci sezóny znovu, doufám že už aspoň s jedním vítězstvím..

DevaDesÁTdvaTisÍcŠestnáCt

O/D | # 89
Šťastný Petr
Alias: Šťága
Bio: Kvalita, kterou nelze podcenit, není radno se s ním na ledě potkat.