4. DUBNA 2015
Zakončení sezony a Krůta CUP

V neděli 29.3.2015 jsme se rozloučili se sezonou 2014/2015. Rozloučení proběhlo kvalitním hokejovým zážitkem v podání turnaje "Krůta CUP". Turnaje se zúčastnily celkem čtyři týmy - Spartak Příbram (posilněn hráči z Áčka), REX Bohemia, Rožmitál a HC Sršni. Turnaj byl zakončen luxusní žranicí v restauraci na zimáku, takže motivace k účasti byla veliká.

V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Spartak Příbram, který nám dal pěkně ochutnat porážku a to stavem 1:9.
Následovala ještě hořčí porážka a to s týmem REX Bohemia, který nám uštědřil porážku 0:9.
Jediný rovnocenný zápas jsme sehráli s týmem Rožmitálu, kdy závěrečné skóre ukazovalo ve prospěch Rožmitálu 2:5.

Největší STAR našeho týmu bylo velké překvapení - stal se jí náš manager Jan Šefl, který dal dva z celkových tří gólů, které jsme za turnaj dali.

Jak je vidět na fotkách, vyhráli jsme náš první pohár v historii týmu! Nevadí, že je za čtvrté místo, ale zkrátka jsme byli první aspoň odspodu.. :) Na snadě je úvah, kde a kdy si založit klubovnu, abychom mohli pohár a jeho další kamarády vystavovat na obdiv.

Závěrem snad už pouze to, že sezona byla zase o nějaký ten chlup lepší a do další sezony vnímáme jako důležité ustálit základní kádr tak, abychom v nové sezoně vyhráli aspoň dva zápasy v základní hrací době.

Jan kuchyy
5.4.2015 | 20:22
Mrzí mně má neúčast druhé půlce sezóny ;-(. Kvůli pracovnímu vytížení jsem bouzel nemohl neměl jinou možnost . Tímto se chci omluvit všem z kádru a budu doufat že do příští sezóny se mi změní pracovní doba,abych mohl opět hrát . ( tedy jestli mně jeste necháte ) děkuji. A pridávám gratulaci k poháru ;-) ,a samozdřejmě i šeflínovi za ten parádní výkon ;-).
Ja Mr
5.4.2015 | 15:06
Honza Šefl na hrad!Honza Šefl na hrad! Nejkrásnější pohár je "za srdíčko!"
 TřiCetDevětTisÍcStoSedmdeSátJedNa

RD | # 3
Šmatlák Jan
Alias: Šmatli
Bio: Ne radno potkat v souboji tohoto "drobečka". Je ceněn hlavně pro své obrané dovednosti.