2. LEDNA 2015
Historický milník - první výhra

Kdo si počká a je trpělivý, ten se dočká.. Takto jednoduše lze definovat naši historicky první výhru v PHL. Na tento úžasný okamžik jsme museli čekat celkem 28 zápasů, neboli 64 týdnů, jinak také 448 dní.

Výhru se nám podařilo urvat po samostatných nájezdech s jedním z nejlepších celků T-HC Bohutín výsledkem 3:2 a proto je naše radost více než opodstatněná.

Po několika velmi slibných zápasech, kdy nám více/méně nepřálo štěstí, jsme si to tentokrát dokázali podržet a dovést to k vítěznému konci.
Hra to byla hodně napínavá, hlavně i s ohledem na to, že vyrovnávací gól na 2:2 padl při přesilovce 5 na 3, nekompromisní dělovkou z hokejky kapitána (Roman Mráz) a to v poslední vteřině druhé třetiny.

Při nájezdech pak padl jediný gól, který vsítil Martin Sičár hned v prvním nájezdu tohoto klání.
Na našeho brankáře Marka Žifčika byl soupeř krátký a nedokázal jej v nájezdech ani jednou překonat, proto zásluhy za vítězství nese hlavně ON! :)

Věřím, že do konce sezony ještě Sršni vyhrajou zápas v základní hrací době a pak také uhrajou slušné Play Off tak, aby druhá sezona v PHL byla slušným odrazovým můstkem do třetí sezony.

DevaDesÁTdvaTisÍcŠestnáCt

RD | # 1
Urbánek Vlasta
Alias: Vlasta
Bio: Vzrůstem malý, ale hrou a srdcem velký hráč. Je skvělé mít v týmu dříče jako je on.