17. LISTOPADU 2014
Konec prvního kola 14'

Vítám všechny u dalšího článku. Nyní po velmi dlouhé době - celkem po pěti dalších zápasech. Bohužel stále se stejným výsledkem, tedy bez výhry.

Začínáme být vcelku nevrlí, protože prohrávat o 1-2 góly je opravdu spíš pešek, než podceněný zápas. Pokud jsme loňskou sezonu prohrávali o 5-7 gólů, člověk prostě mávnul rukou a šlo se dál, ale když teď saháme po vítězství a rozhodne třeba gól ze zbytečného oslabení, je to prostě na nic.

Bohužel výsledková tabulka neodpovídá našim výkonům. Dva zápasy sice stály za nic, ale ve zbylých pěti zápasech jsme předváděli skvělé výkony, za které se rozhodně nemusíme stydět.

Teď nás čeká chvíli hokejová pauza, takže ji využijeme pro nějaký trénink pro odladění taktiky a systému naší hry. Pevně věříme, že v druhém kole aspoň dva zápasy vyhrajeme a budeme o něco spokojenější.

ZiMa
18.11.2014 | 12:12
Sršni do toho !!!
 DvaCETsedMTisícPětSetDvaceTČtyŘi

LD | # 33
Šmatlák Martin
Alias: Šmatli
Bio: Dlouholetý držák a hráč s velkým nasazením. Dokáže se prosadit i v útočných situacích.