3. ZÁŘÍ 2014
Výsledek benefičního turnaje

Vítám Vás u další aktualitky na našem webu. Nyní se zaměřím na charitativní turnaj "Kolo pro Jakuba Skotnicu", který jsme absolvovali v sobotu 30. srpna.

Turnaje se zúčastnilo celkem osm týmů krajských, okresních a amatérských soutěží. Bohužel jsme byli asi jediným skutečně amatérským týmem.

I přes velmi kvalitní soupeře, se nám podařilo odehrát turnaj se ctí, s těmito výsledky:

1 : 4 ..... HC Sršni : HC Bílá Hora
4 : 1 ..... HC Příbram (bílý tým) : HC Sršni
5 : 0 ..... Riverboys Zvirotice : HC Sršni
4 : 2 ..... Cetos : HC Sršni

Velký dík a pochvalu zaslouží náš brankář Jirka, který byl během turnaje naší velkou oporou. Doufám, že jsme ho našimi výkony neodradili a podpoří náš i v nadcházející sezóně PHL.

Tréninkové ledy

Chlapáci, taky zkusím zajistit nějaký tréninkový led, ale na tento víkend už to vážně nestihnu. Pokusím se do konce tohoto týdne aspoň rozeslat SMSky, jak na tom kdo jste.

Frost
14.9.2014 | 22:20
Čau Máro, správná otázka.. Já vůbec nestíhám, zítra by se ale mělo najít drobet času, tak to zkusím rozhejbat.
ZiMa
12.9.2014 | 20:34
Tož, kdy pudeme na led ?
 DvaCETsedMTisícPětSetDvaceTČtyŘi

RW | # 44
Ježek Jakub
Alias: Jéža
Bio: Nebezpečný a kvalitní útočný hráč, který bez servítek koupe golmany.