29. LEDNA 2014
Play-Off 2013/2014

Tak pánové, milí fanoušci, je jasná finální podoba Play-Off PHL 2013/2014. Bohužel už teď víme, že Sršni uzavřou tabulku a budou v Play-Off části soutěže chybět. Vedení PHL a týmy se dohodly, že do Play-Off postoupí prvních osm týmů a Sršni jsou tím pádem na deváté pozici mimo hru.

Vyjádření na oficiálním webu

Vedení soutěže se po dohodě s teamy rozhodlo k úpravě systému play-off. Pro atraktivnější průběh vyřazovacích bojů bylo rozhodnuto, že do play-off budou zařazeny mužstva, které se umístily do osmého místa v tabulce. Play-off se tedy odehraje klasickým způsobem. Vyjádření na webu PHL

Play-Off budu dále sledovat pouze v tomto článku, pokud by Sršni hráli nějaké zápasy dál, vytvořil bych stránky přímo pro Play-Off, ale když tam nejsme, postrádá to smysl. Všechny zápasy se hrají dvoukolově.

Strom Play-Off 2013/2014

Ve finále PLAY-OFF se potkají týmy CETOS a METYZOL Podlesí. V souboji o třetí místo se utkají T-HC Bohutín proti HC KANCI Rožmitál.

V případě nerozhodného výsledku finálových zápasů bude odehrán rozhodující zápas v neděli 30.3.2014

DevaTenáctTisícSToDevaDesáTJedna

RD | # 3
Šmatlák Jan
Alias: Šmatli
Bio: Ne radno potkat v souboji tohoto "drobečka". Je ceněn hlavně pro své obrané dovednosti.