27. ŘÍJNA 2013
Kuwa! První bod je doma!

Čekali jsme celkem čtyři kola, ale konečně se to podařilo - Sršni urvali první bod! Je sice "jenom" jeden, ale zaplať pánbůh za něj.. Povedla se nám plichta proti KASPO a celý zápas se nesl v parádním tempu. Výsledek se párkrát překláněl na jednu, či druhou stranu a po jednom bodu jsme si určitě oba týmy zasloužily.

Po nerozhodném skóre 3:3, přišly na řadu nájezdy (tři na každé straně). S nájezdy začalo KASPO. Za nás byli nominováni Milda Jaroušek, David Novotný a Roman Mráz. Bohužel na poslední chvíli si to Milda rozmyslel, tak ho nahradil Jan Kuchařík a pan manager Jan Šefl si dupnul, že góla dá a chce jet, tak nahradil Romana Mráze.. V bráně stál neomylný Marek Žifčik.

KASPO první nájezd neproměnilo a přišel na řadu Jan Šefl, bohužel neproměnil. KASPO v druhém nájezdu také neuspělo a za Sršně vyrazil Jan Kuchařík - o kus minul branku, zase bez gólu.
Přišla na řadu poslední sada nájezdů a KASPO svou šanci využilo, za Sršně tedy nelehkou situaci dostal na hrb David Novotný.. Bohužel neproměnil a bylo jasno - KASPO urvalo v tomto zápase i druhý bod a my se musíme spokojit s jedním.

V každém případě jsme jako tým odvedli perfektní práci a pokud takto budeme hrát i v dalších zápasech, tak nás další body jistě neminou.

Kuchyy
22.11.2013 | 12:55
V neděli první výhra!jasný?!
kuchy
29.10.2013 | 11:14
dobrej zapas.myslim ze muzem byt spokojeni
Frost
28.10.2013 | 18:14
V klidu kámo, doufám, že to nebereš osobně.. Jde o prdel a musím Tě drobet nasrat.. :)
šeflino
28.10.2013 | 17:03
Děkuji celému mančaftu za super hru a našemu kapitánovi za komentář k mému výkonu.
 DevaDesÁTdvaTisÍcŠestnáCt

LD | # 6
Greben Petr "A"
Alias: Grebi
Bio: Ofenzivní bek, neboli také třetí křídlo. Jeho silnou stránkou jsou centry do chumlu před brankou.