PRVNÍ ČTYŘI TÝMY

      CETOS Příbram     42  
      BRDONOŠ Příbram     33  
      T-HC Bohutín     33  
      KASPO Příbram     31  


DETAIL ČLÁNKU  Přečteno: 741x
Komentářů: 0


23. ŘÍJNA 2017
TRENÉR V ZÁDECH, TO JE MOTIVACE

Není nad to, zahrát si takhle při neděli pěkně od 21h.. Výkony odpovídají hrací době a první třetina Sršňů byla v rytmu rozjezdu hodně těžkého kolovrátku. K tomu po pár vypjatých momentech nevládla na střídačce zrovna dobrá nálada.

Tohle všechno ale přehlušil nástup brankářské legendy v dresu Sršňů a není jím nikdo jiný, než Pavel Tobolič.. ala Tobolka, kterému jsme v první třetině opravdu pobyt v bráně neusnadňovali a dostali dva góly od Metyzolu, které vůbec padnout nemusely.

Naštěstí od druhé třetiny šla hra Sršňů zásadně nahoru a díky gólu Dudyho, jsme se stále drželi s chutí ve hře, nicméně po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 1:4 ve prospěch Metyzolu.

V poslední třetině jsme si svižné tempo a nasazení pěkně udrželi a třetinu vyhráli 1:0, po úniku Horyho a Mrazáka 2 na 0, což znamenalo konečný výsledek 2:4.

Není prostě nad to, mít v bráně za sebou našeho trenéra, to je prostě hned motivace úplně někde jinde.., jen tu první třetinu jsme si mohli odpustit takhle posrat.

Komentáře k článku

Jméno a příjmení:
 POVINNÉ
Napiš číslem:
 TřiCetDevětTisÍcStoSedmdeSátJedNa
Komentář:


  POSLEDNÍ ZÁPAS

St. Garda
vs.
17.3.2018 | 20:00h

HC Sršni
5 : 6

  HRÁČ HC SRŠNI
LD | # 6  
Greben Petr "A"  
Alias: Grebi  
Bio: Ofenzivní bek, neboli také třetí křídlo. Jeho silnou stránkou jsou centry do chumlu před brankou.
Smlouva: 1.560 €/den

DETAIL STATISTIK

  REKLAMADOMŮ   PHL   ZÁPASY   STATISTIKY   KONTAKTY

   Oficiální web PHL
     Hobbyliga

Copyright © www.hc-srsni.cz 2013-2018, Powered by Frost.

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-srsni.cz.