CETOS Příbram     42

Komentářů: 0

23. ŘÍJNA 2017
TRENÉR V ZÁDECH, TO JE MOTIVACE

Není nad to, zahrát si takhle při neděli pěkně od 21h.. Výkony odpovídají hrací době a první třetina Sršňů byla v rytmu rozjezdu hodně těžkého kolovrátku. K tomu po pár vypjatých momentech nevládla na střídačce zrovna dobrá nálada.

Tohle všechno ale přehlušil nástup brankářské legendy v dresu Sršňů a není jím nikdo jiný, než Pavel Tobolič.. ala Tobolka, kterému jsme v první třetině opravdu pobyt v bráně neusnadňovali a dostali dva góly od Metyzolu, které vůbec padnout nemusely.

Naštěstí od druhé třetiny šla hra Sršňů zásadně nahoru a díky gólu Dudyho, jsme se stále drželi s chutí ve hře, nicméně po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 1:4 ve prospěch Metyzolu.

V poslední třetině jsme si svižné tempo a nasazení pěkně udrželi a třetinu vyhráli 1:0, po úniku Horyho a Mrazáka 2 na 0, což znamenalo konečný výsledek 2:4.

Není prostě nad to, mít v bráně za sebou našeho trenéra, to je prostě hned motivace úplně někde jinde.., jen tu první třetinu jsme si mohli odpustit takhle posrat.

Komentáře k článku

Jméno a příjmení:
 POVINNÉ
Napiš číslem:
 TřiCetDevětTisÍcStoSedmdeSátJedNa
Komentář:

St. Garda
17.3.2018 | 20:00h

LD | # 6
Greben Petr "A"
Alias: Grebi
Bio: Ofenzivní bek, neboli také třetí křídlo. Jeho silnou stránkou jsou centry do chumlu před brankou.

Copyright © www.hc-srsni.cz 2013-2018, Powered by Frost.