HC Kanci Rožmitál     18

Komentářů: 2

25. ZÁŘÍ 2017
LETOS TO ROZJEDEME

Zdravíme všechny fanoušky, příznivce, roztleskávačky i odpůrce v nové sezóně léta páně 2017/2018. Letní odmlka byla hodně dlouhá a všem nám jistě hokej do prvního zápasu pořádně chybí. Těšíme se na bolavé ruce, nohy, prdele a plíce roztrhané padrť.., to vše díky kvalitní letní přípravě samozřejmě.

Uvidíme co Sršni v letošní sezóně předvedou, ale dá se očekávat, že s přírůstkem dalších dvou týmu do PHL, budou ambice velkolepé..., tedy takové, abychom konečně jen neuzavřeli tabulku. :D

Komentáře k článku

kuchy
25.9.2017 | 21:04
kuchy
25.9.2017 | 10:48
Frost samozřejmě, jako vždy výborně napsal tento úvodní článek. Tak ti děkujeme, ale o těch bolestech prdelí, jsi raději měl mlčet :-D.. Teď stebou už nikdo do sprchy nepůjde ;-DDD
Jméno a příjmení:
 POVINNÉ
Napiš číslem:
 DevaTenáctTisícSToDevaDesáTJedna
Komentář:

CETOS
16.12.2018 | 19:00h

LW | # 16
Vlach Jaromír
Alias: Míra
Bio: Další chlapák hokejového původu v našich řadách. Bývalý golman, který dostal chuť dávat góly.

Copyright © www.hc-srsni.cz 2013-2018, Powered by Frost.