HC Kanci Rožmitál     6

Komentářů: 0

3. DUBNA 2017
LETOS BY TO STAČILO

Tak dámy a pánové, pro letošek to mají HC Sršni bohužel za sebou a další zápasy se rozjedou až na novou sezonu 2017/2018, která se stane již kulatou pátou sezonou Sršňů v PHL. Uplynulá sezona nás opět přesvědčila o tom, že naše výkony jdou nahoru a se ziskem 17 bodů jsme překonali dosavadní nejvyšší metu z předchozí sezony 2015/2016.

Na konec sezony se nám začali rozjíždět některé z hvězd týmu, jako je třeba Dudy, který posbíral v posledních třech zápasech víc bodů než za celou sezonu.. :D Kuchy si taky zvykl na nové brusle a začal nejen pěkně rozdávat, ale i sázet a takhle bychom mohli pokračovat i dále, všichni se nám pěkně ke konci sezony zvedli, takže doufejme, že si něco doneseme do začátku nové sezony.

K několika závěrečným zápasům se podařilo z farmy (příbramský "A" tým) povolat golmana Kima Vávru, který dobrým výsledkům v závěru sezony hodně pomohl.

A poslední zajímavý milník z této sezony - HC Sršni se na každoročním turnaji umístili na parádním 2. místě a to jen díky špatné matematice, jinak by jsme se na závěr posledního zápasu určitě nevysrali a pěkně ho s přehledem vyhráli. :D

Komentáře k článku

Jméno a příjmení:
 POVINNÉ
Napiš číslem:
 SedmDesáTDvaTiSícOsmSetDeVadeSát
Komentář:

20.10.2018 | 20:00h

AMASOMA

RD | # 65
Jech Jakub
Alias: Kubajz
Bio: Náš ultra forward s čírem na hlavě, s Dudym tvoří sehranou nerozlučnou dvojku.

Copyright © www.hc-srsni.cz 2013-2018, Powered by Frost.