PRVNÍ ČTYŘI TÝMY

      HC Kanci Rožmitál     18  
      KASPO Příbram     18  
      T-HC Bohutín     12  
      BRDONOŠ Příbram     9  


  Příští zápas: 6.1.2019 | 20:00hodin   HC Oslí Rožmitál proti HC Sršni Příbram

DETAIL ČLÁNKU  Přečteno: 3298x
Komentářů: 0


3. DUBNA 2017
LETOS BY TO STAČILO

Tak dámy a pánové, pro letošek to mají HC Sršni bohužel za sebou a další zápasy se rozjedou až na novou sezonu 2017/2018, která se stane již kulatou pátou sezonou Sršňů v PHL. Uplynulá sezona nás opět přesvědčila o tom, že naše výkony jdou nahoru a se ziskem 17 bodů jsme překonali dosavadní nejvyšší metu z předchozí sezony 2015/2016.

Na konec sezony se nám začali rozjíždět některé z hvězd týmu, jako je třeba Dudy, který posbíral v posledních třech zápasech víc bodů než za celou sezonu.. :D Kuchy si taky zvykl na nové brusle a začal nejen pěkně rozdávat, ale i sázet a takhle bychom mohli pokračovat i dále, všichni se nám pěkně ke konci sezony zvedli, takže doufejme, že si něco doneseme do začátku nové sezony.

K několika závěrečným zápasům se podařilo z farmy (příbramský "A" tým) povolat golmana Kima Vávru, který dobrým výsledkům v závěru sezony hodně pomohl.

A poslední zajímavý milník z této sezony - HC Sršni se na každoročním turnaji umístili na parádním 2. místě a to jen díky špatné matematice, jinak by jsme se na závěr posledního zápasu určitě nevysrali a pěkně ho s přehledem vyhráli. :D

Komentáře k článku

Jméno a příjmení:
 POVINNÉ
Napiš číslem:
 DvaCETsedMTisícPětSetDvaceTČtyŘi
Komentář:


  POSLEDNÍ ZÁPAS

CETOS
vs.
16.12.2018 | 19:00h

HC Sršni
11 : 2

  HRÁČ HC SRŠNI
RW | # 44  
Ježek Jakub  
Alias: Jéža  
Bio: Nebezpečný a kvalitní útočný hráč, který bez servítek koupe golmany.
Smlouva: 1.860 €/den

DETAIL STATISTIK

  REKLAMADOMŮ   PHL   ZÁPASY   STATISTIKY   KONTAKTY

   Oficiální web PHL
     Hobbyliga

Copyright © www.hc-srsni.cz 2013-2018, Powered by Frost.

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-srsni.cz.